Anime World
ようこそフォーラムに楽しくしたい場合はPikkuアニメ!私は重い願ってもカテゴリ、トピック、スレッド、管理者が会員とルールですがフォーラムの私達の場合は、お楽しみください。
あなたはまだアカウントをお持ちでない場合急いで、メンバーすべてのオプションを受け取るために登録します。

私たちと一緒に来 !!!

╔══╗
║╔╗║
║╚╝╠══╦╦══╦═╗
║╔╗║╔╗║║║║║╩╣
╚╝╚╩╝╚╩╩╩╩╩═╝

_____♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️______♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
___♥️♥️♥️_____♥️♥️♥️__♥️♥️♥️____♥️♥️♥️
__♥️♥️♥️________♥️♥️♥️♥️_______♥️♥️♥️
_♥️♥️♥️__________♥️♥️_________♥️♥️♥️
_♥️♥️♥️_____________________♥️♥️♥️
_♥️♥️♥️_____________________♥️♥️♥️
__♥️♥️♥️___________________♥️♥️♥️
___♥️♥️♥️_________________♥️♥️♥️
____♥️♥️♥️_______________♥️♥️♥️
______♥️♥️♥️___________♥️♥️♥️
________♥️♥️♥️_______♥️♥️♥️
__________♥️♥️♥️___♥️♥️♥️
____________♥️♥️♥️♥️♥️
_____________♥️♥️♥️

Bine ati venit pe forum!Inregistrati-va si distractie placuta!

AcasaPortalCalendarGalerieFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Forum
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Cel Mai Activ User
Blade Kid
Ultimele subiecte
» Formatii preferate
Mier Iul 25, 2012 4:51 pm Scris de Ralu

» Formatii rock
Mier Iul 25, 2012 4:49 pm Scris de Ralu

» Ralu a venit
Mier Iul 25, 2012 4:43 pm Scris de Ralu

» Esti un vampir?
Dum Iul 22, 2012 3:09 am Scris de Antonia von Kuran

» Ce dans ti se potriveste
Dum Iul 22, 2012 3:05 am Scris de Antonia von Kuran

» Ce personaj feminin din Naruto esti?
Dum Iul 22, 2012 3:03 am Scris de Antonia von Kuran

» Ce cuplu reprezinti tu si prietenul tau?
Dum Iul 22, 2012 3:01 am Scris de Antonia von Kuran

» Ce personaj din Vocaloid esti?
Dum Iul 22, 2012 2:59 am Scris de Antonia von Kuran

» Kaname Kuran
Dum Iul 22, 2012 2:54 am Scris de Antonia von Kuran

Top postatori
♫ Pukkedy ♫

georgiana12

lavy98

Dydee

Anime Fan Art

Blade Kid

Ice Wolf

Itachi+Andreea

andre97andre

02gold23

Ceas
Octombrie 2018
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Parteneri
forum gratuit Romania Anime
forum gratuit

Distribuiţi | 

Inori Yuzuriha

In jos 
AutorMesaj
Antonia von Kuran
● Baby ●
● Baby ●

feminin Varsator Bivol
Puncte : 33
Reputatie : 0
Data nasterii : 17/02/1997
Data de inscriere : 22/07/2012
Varsta : 21
Localizare : Constanta
Joburi/Distractii : Studenta
Stare de spirit : Love
Anime-uri preferate : Vampire Knight

MesajSubiect: Inori Yuzuriha    Dum Iul 22, 2012 2:46 am

Inori Yuzuriha este protagonistul feminin a Coroanei vinovat şi un membru al grupului de gherilă rezistenţă numit " Salonul Funeral ". Ea este vocea artistului de internet "" Egoist ".
Ea are părul roz, alb, care pare a fi legat în codiţe, în straturile din spate de părul ei, şi ochii roşiatice. Costumul ei de scena este tricou rosu cu flori roşii spoilere. Ea poartă, de asemenea, camisoles negre, atunci când ea nu pe scena. Atunci când frecventează şcoala poartă uniforma şcolară standard. Ea poartă, de asemenea, un costum alb, în ​​înlocuirea ei costum de culoare roşie cu flori camisoles tricou negru.
nori este primul dovedit a fi şi de emotii pasă doar să urmeze lui Gai ordinele. Ca el a salvat viaţa ei şi ia dat un nume. Astfel, ea arată respect absolut şi devotament faţă de el. După întâlnirea de viaţă şi cu Shu, ea devine mai mult emotional. Ea, de asemenea, pare să cred că ea este o povară pentru alţii, dar încearcă să protejeze oamenii aproape de ea. Ea nu intelege emotiile proprii, după cum se arată în episodul 4 când Shu a fost capturat, ea nu a înţeles de ce ea a simţit frig sau în episodul 10, chiar ea a trebuit să întreb dacă ea iubeşte Gai Shu sau nu. Ea este, de asemenea, dovedit a fi o persoană oarecum cu sânge rece, fiind capabil de a ucide duşmanii, fără ezitare, mai mult, dar a arătat o aversiune de a face acest lucru. Ea este foarte dulce la prietenii ei, dar foarte liniştită.

După moartea Mana lui, Inori au început să afişeze o parte întunecată a constatat faptul că ea a ucis sau rănit un grup de studenţi care au încercat să se dezbrace ei, în speranţa de a dezvălui un tatuaj, gleed maniacal înainte de junghi Arisa, şi a rănit mai târziu, un grup de huligani în timp ce smilling. Dar constiinta care a condus la aceste acţiuni a fost dovedit a fi Mana, care a început pentru a supravieţui în corpul Inori, după un ritual a fost efectuat în episodul 12. Inori, după ce a aflat ea a fost menit ca o navă de Mana, începe să se întrebe dacă sentimentele ei si inima au fost reale. Ea, de asemenea, începe să fie deranjat de faptul că ea este un monstru, după recăpătarea conştienţei, în urma acţiunilor Mana lui. Dar, în episodul 18, ea rezolvă că, chiar dacă ea este un monstru sau că emoţiile sale au fost false, ea va fi întotdeauna ea însăşi, aşa cum ea a fost încurajată de cuvintele lui Shu, care Inori va fi întotdeauna ea însăşi, indiferent de instinctele ei monstruoase.

Ca seria continua, relatia ei cu modificările Shu. La început, ea părea foarte interesat de Shu şi a declarat că ea era a lui. Dar, în episodul 5, a dezvăluit acţiunile sale au fost ordinele lui Gai să-l forţeze în funebre. În ciuda ordine, Inori sa dovedit a fi câştigat un interes în Shu, cu Gai menţionând că ea a căzut în dragoste cu Shu în episodul 10. După Shu preia scoala, ea îl sprijină, oferindu-i sprijin emoţional prin intermediul ori probleme. Ea este extrem de loial Shu, după cum se arată în episoadele 17 şi 18, ea a fost singura cursa pentru apărarea lui, chiar dispus să se sacrifice pentru a păstra în siguranţă Shu. Shu a arătat lumea ei de tristeţe şi frumuseţea sa revelat de Inori în Episodul 21 .
Ca un membru al "Salonul Funeral", Inori este extrem de priceput în forme de luptă, cum ar fi mână-pentru-mână luptă şi ochire fără greş, la punctul în care ea este capabil de a fi superior şi ucide mai mulţi soldaţi din " GHQ "forţe de către ea însăşi . Ca Yuu , ea a afişat capacitatea de a reda o persoana inconstienta, cu o simplă atingere a lor de frunte.

Ca o navă de mana, zero, pacientul a virusului Apocalipsei, se pare că sângele ei are capacitatea de a intarzia simptomele de persoanele infectate cu virusul. Corpul ei pot fi, de asemenea, folosit pentru a comunica cu mana prin mijloace necunoscute (probabil prin telepatie). După moartea lui Mana si transferul de constiinta la Inori, Inori au început să afişeze instinctele violente de Mana, după cum se arată atunci când ea a atacat Arisa, în care ea a produs o crestere de cristal de felul ei pentru a înjunghia. În timp, a continuat, Inori au început să afişeze mai mult şi mai mult de abilitatile de Mana ca urmare a contactului permanent cu ei cei ale căror Golurile cuprinse piese de mana.

În episodul 18, aceasta culminează ca ea a adoptat o nouă formă în cazul în care părul ei au devenit mai lungi şi cu ţepi Wilder cristal de mai multe apar in jurul ei spate, talie şi de arme şi de două cristale care formează în obrajii ei. În această formă abilităţile sale fizice sunt mult îmbunătăţite, şi ea poate utiliza piroane in mana ca lame. Cu acest formular ea a luptat într-un mod Berserk, ca şi a fost capabil să distrugă mai multe Endlaves fantoma înainte de a fi capturat de Gai însuşi, care a avut de a utiliza Void Yuu pentru ao lua prin surprindere.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Inori Yuzuriha
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Anime World Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: ● Anime Girls ●-
Mergi direct la: